Me groundilaiset

Meillä on taitoa, tahtoa ja sydäntä.

Ground olemme me. Joukko erilaisia, eri kokemuksella varustettuja persoonallisuuksia. Meitä yhdistää vahvan ammattitaitomme lisäksi taito palvella, kuunnella ja ymmärtää asiakkaidemme tarpeita. Tunnistamme tärkeät asiat ja osaamme hyödyntää ammattitaitoamme asiakkaan parhaaksi. Osaamme yhteiskunnallisen vuoropuhelun taidon.

Kuuntelemme, keskustelemme rakentavasti ja haluamme tehdä yhteistyötä innostavasti. Tartumme myös vaikeisiin asioihin ja teemme niistä ymmärrettävämpiä. Sykimme työllemme ja annamme sille paljon. Meille sydämellisyys tarkoittaa myös aitoutta. Siksi meidän kanssamme on helppo hengittää ja hyvä olla. Ground olemme me – ja me inspiroidumme haasteista.

Miten me voimme auttaa? Ota yhteyttä, niin tutustutaan ja ryhdytään yhdessä töihin.

Päivi Saarinen

COO, Senior Communications Consultant
paivi.saarinen@ground.fi
040 196 2350

Kaisa Ruohonen

Senior Communications Consultant
kaisa.ruohonen@ground.fi
040 164 9930

Tiina Koutajoki

Senior Communications Consultant
tiina.koutajoki@ground.fi
0400 415 635

Jarkko Sjöman

Director, Digital Communications
jarkko.sjoman@ground.fi
045 354 5705

Anna Saarenoja

Communications Consultant
anna.saarenoja@ground.fi
040 743 4310

Jere Rinne

Communications Consultant
jere.rinne@ground.fi
045 865 4001

Heli Järvelä

Senior Communications Consultant
heli.jarvela@ground.fi
050 502 8806

Iina Kansonen

Communications Consultant
iina.kansonen@ground.fi
050 320 3214

Eveliina Miettunen

Junior Communications Consultant
eveliina.miettunen@ground.fi
040 912 6286

Jaana Parkkola

Communications Consultant
jaana.parkkola@ground.fi
040 571 0119

Petra Lassila

Creative Director
petra.lassila@ground.fi
050 329 8782