Me groundilaiset

Meillä on taitoa, tahtoa ja sydäntä.

Ground olemme me. Joukko erilaisia, eri kokemuksella varustettuja persoonallisuuksia. Meitä yhdistää vahvan ammattitaitomme lisäksi taito palvella, kuunnella ja ymmärtää asiakkaidemme tarpeita. Tunnistamme tärkeät asiat ja osaamme hyödyntää ammattitaitoamme asiakkaan parhaaksi. Osaamme yhteiskunnallisen vuoropuhelun taidon.

Kuuntelemme, keskustelemme rakentavasti ja haluamme tehdä yhteistyötä innostavasti. Tartumme myös vaikeisiin asioihin ja teemme niistä ymmärrettävämpiä. Sykimme työllemme ja annamme sille paljon. Meille sydämellisyys tarkoittaa myös aitoutta. Siksi meidän kanssamme on helppo hengittää ja hyvä olla. Ground olemme me – ja me inspiroidumme haasteista.

Miten me voimme auttaa? Ota yhteyttä, niin tutustutaan ja ryhdytään yhdessä töihin.

Päivi Saarinen

Director, Strategies and Public Affairs
paivi.saarinen@ground.fi
040 196 2350

Kaisa Ruohonen

Communications Strategist, Account Executive
kaisa.ruohonen@ground.fi
040 164 9930

Tiina Koutajoki

Communications Strategist, Account Executive
tiina.koutajoki@ground.fi
0400 415 635

Anna Saarenoja

Communications Strategist, Contents & Media Relations
anna.saarenoja@ground.fi
040 743 4310

Heli Järvelä

Director, Sales
heli.jarvela@ground.fi
050 502 8806

Eveliina Miettunen

Communications Specialist, Digital Communications
eveliina.miettunen@ground.fi
040 912 6286

Jaana Parkkola

Communications Strategist, Research, Contents & Public Affairs
jaana.parkkola@ground.fi
040 571 0119

Petra Lassila

Creative Director
petra.lassila@ground.fi
050 329 8782